Zyra për master (afati i provimeve)

   
   
   
   
   
  Njoftohen të gjithë studentet e FSHMN-së të nivelit të studimeve Master se paraqitja e
   
   provimeve bëhet nga data : 13.01.2015 deri me datën 21.01.2015 ( kjo nuk vlenë për gjeneratën 
   
  e re të regjistruar në vitin akademik 2014/2015, të cilet nuk posedojnë ID-Kartelat, afati për këta 
   
  fillon mbas pajisjes me ID-Kartela)
   
  Ju faleminderit për Mirëkuptimin!
   
   
   
  Zyra për Master dhe Doktoratë
   
  Shpresa Canolli

   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 2 3 4
56 78 91011
1213 1415161718
19202122232425
2627282930311
2345678