WORKSHOP XRD


   


  Të nderuar staf akademikë dhe studentë!

  Ju informojmë se me datë 10 dhe 11 Mars të këtij viti, Shoqata Shqiptare e Kristalografisë, linku http://aac-cryst.eu/), organizon Workshopin e XRD-së.

   WORKSHOP XRD(kliko)

   

  Të gjithë të interesuarit për informata shtesë mund të drejtohen te:

  Prof.Asoc.Dr. Musaj Paçarizi, dep. i Kimisë dhe

  Prof.Ass.Dr. Fisnik Aliaj, dep. i FizikësArkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2425 2627 28291
2345678
9 1011 12131415
16 171819202122
23242526272829
303112345