Prezantim i Programit të Punës Praktike në Deloitte Kosova

   
   
  Prezantim i Programit të Punës Praktike në Deloitte Kosova
  “Hasan Prishtina” të marrin pjesë në këtë ligjëratë.

  Ky aktivitet organizohet me: 

  Datë: 4 Tetor 2018

  Ora: 13:00h - 14:00h . 

  Vendi: Amfiteatri i Madh i Biblioteka Kombëtare të Kosovës.

  Adresa: Biblioteka Kombëtare e Kosovës " Pjetër Bogdani", 10 000 Prishtinë Kosovë.

  Ligjërata do të prezantohet nga: Arta Limani dhe Fahrije Osmani

   

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27282930311
2345 678
9101112131415
161718 19 202122
23242526272829
30123456