(Shtyerja e afatit deri me 25.01). Paraqitja e provimeve per afatin e Janarit(deri me datën 25 Janar)


  Njoftohen studentet e studimeve themelore Bachelor se paraqitja e provime per afatin e Janarit fillon nga data: 15.01 deri me 25.01 2015   Njoftohen të gjithë studentet e FSHMN-së të nivelit të studimeve Master se paraqitja e
   
   provimeve bëhet nga data : 13.01.2015 deri me datën 21.01.2015 ( kjo nuk vlenë për gjeneratën 
   
  të cilat të cilat janë me SEMS si dhe për gjeneraten e re 2014/2015, të cilet nuk posedojnë ID-
  Kartelat, afati për këta fillon mbas pajisjes me ID-Kartela)
   
  Ju faleminderit për Mirëkuptimin!
   
   
   
   
   

   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 2 3 4
56 78 91011
1213 1415161718
19202122232425
2627282930311
2345678