Njoftim për studentet përseritës

     NJOFTIM

    Të gjithë studentët e FSHMN-ës të cilët deri më tash kanë ndjekur studimet me indeks dhe kanë përsëritur vitin e dytë për të kaluar në programin me kartelë të SEMS-it duhet të bëjnë kërkesën me shkrim të paprotokoluar dhe ta dorëzojnë tek asistentja në Dekanat deri më 17.12.2014.  

                                                             Dekanati i FSHMN-ës


     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 2 3 4
56 78 91011
1213 1415161718
19202122232425
2627282930311
2345678