Njoftim për paraqitjen e provimeve të studimeve Master

  Njoftim

  Njoftohen të gjithë studentet e FSHMN-së të nivelit të studimeve Master të gjeneratës 2014-

  2015 që paraqitjen e provimeve për afatin e janarit të bëjnë nga datat: 05.02.2015- deri me

  12.02.2015 .

  Praqitjen duhet të bëhet sipas Manulelit udhëzues I cili gjendet në webfaqen e UP-së duke

  shkarkuar fletë pagesen nga SEMS-i dhe pas pagesës në njëren nga bankat, fletëpagesa

  dorëzohet për konfirmim në zyren e Masterit dhe Doktoratës të FSHMN-së.

  Vërejtje:

   Fillimishtë regjistroni lëndet e juaja obligative dhe zgjedhore mandej i paraqitni ( klikoni

  te rubrika paraqitje) ato dhe bëni shkarkimin e fletëpagesës (klikoni te rubrika pagesat dhe

  zgjedhni opsionin paraqitja e provimeve te studimeve master, dhe ruani dhe pastaj printoni)

  Ju faleminderit për Mirëkuptimin!

  Zyra për Master dhe Doktoratë

  Shpresa Canolli


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 2 3 4
56 78 91011
1213 1415161718
19 20 21 22232425
2627282930311
2345678