Njoftim mbi shpërndarjen e ID kartelave për studentët që janë pranuar në afatin e plotësues(të dytë)


  Njoftim mbi shpërndarjen e ID kartelave për studentët që janë pranuar në afatin e plotësues(të dytë) Bachelor 2020/2021
      Njoftohen studentet e vitit të parë të studimeve bachelor dhe master  se shpërndarja e ID kartelave bëhet me datën 18,19 nëntor 2020 me fillim nga ora 10:00 - 12:00 dhe nga ora 13:00 - 15:00.

      Tërheqja e ID Kartelave bëhet tek zyrtari i shërbimit të studentëve ( në vendin ku i keni dorëzuar dokumentet për pranim në Fakultet)
      Tërheqja e ID kartelës është e obligueshme,  duhet të keni me vete letërnjoftimin.
      Nëse rastësisht keni probleme me email universitar kontakto email : [email protected]
      Shënim: Paswordi i ID së është numri i personal i letërnjoftimit. Studentët duhet ti regjistrojnë lendët në SEMS 
                   Manuali për regjistrimin e lendeve(kliko)
          
      Nëse rastësisht keni probleme me email universitar kontakto email : [email protected]

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2627282930311
2 3 4 5 67 8
9 10 11 12131415
1617 1819 20 2122
23242526272829
30123456