Lajmërim për studentet e vitit të parë (ID kartela)

     
    Lajmerohen studentet e vitit te parë se terheqja e ID kartelave mund të behet diten e martë dhe të merkurë (data 14,15 Janar 2014) në vendin që janë fotografuar Vërejtje : ( leternjoftimi është i obliguar) 
    Luten studentët që ta shikojnë manualin për zgjedhjen e lëndeve dhe  paraqitjen e provimeve .
     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 2 3 4
56 78 91011
1213 1415161718
19202122232425
2627282930311
2345678