Lajmërim për studentent të cilët kalojnë nga Indexi në ID-kartelë


  Lajmerim 
  Studentet duhet te aplikojne ne linkun e poshteshenuar dhe  pasi ta shkarkojne aplikimin te fotografohen ne lokalet e FSHMN-se 
  (Studentet e Kimise ne Departamentin e Kimise , te Fizikes Biologjise tek zyrtarja e afer sekretarit te FSHMN_se (dekanat) ,studentet e Matematikes dhe Gjeografise ne biblotekten e matematikes)   Linku per aplikim eshte:
   
   
  Pas aplikimit studentet e shkarkojne Fleteaplikimin per fotografim, ku me ate fleteaplikim mundeni me kerku ne programin e kartelave per fotografim.
   
   

   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 2 3 4
56 78 91011
1213 1415161718
19202122232425
2627282930311
2345678