Lajmërim për fotografim për ID kartela zyra për studentët e vitit të parë


  Studentët e nivelit të studimeve Bachleor

   

  Departamenti Matematikë dhe Gjeografi  Biblioteka e matematikës

  Departamenti Biologji dhe Fizikë
   Zyra e zyrtarës për mësim në Dekanat të FSHMN-së

  Kimi Departamenti i kimisë

  Studentët e nivelit të studimeve Master
  Të gjitha departamentet

  Zyra e referentës për studime master


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 2 3 4
56 78 91011
1213 1415161718
19 20 21 22232425
2627282930311
2345678