Lajmërim për fotografim për ID kartelë (viti i parë Bachelor dhe Master)

    Njoftohen studentet e vitit të parë  te studimeve Bachelor dhe Master se fotografimi për ID kartelë fillon nga data 29 nëntor 2013 deri me datën 3 dhjetor 2013
    Studentët të cilet nuk kanë ID kartelë ju humb mundësia për të hyr në afatin e provimeve të janarit .
    Vërejtje :Studentet duhet të leternjoftimin me vete.    Vendodhja e fotografimit gjendet në shpallje nëpër cdo Departament të FSHMN-së

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 2 3456
78910111213
14 1516 17181920
21222324252627
2829301234
567891011