Paraqitja e provimeve të afatit të shtatorit    Njoftim


    Njoftohen studentët e Fakultetit të Shkencave Matematikë Natyrore, të nivelit të studimeve bachelor dhe master, se mund të paraqesin provimet për afatin e shtatorit, nga data 27.08.2014 deri me 04.09.2014.Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 2 3 4
56 78 91011
1213 1415161718
19 20 21 22232425
2627282930311
2345678