Diskutim i Panelit Interaktiv - #StudentVoicesKosovo

   

  Të dashur studentë,

  ju ftojmë në aktivitetin e datës 26 MARS 2019, Diskutim i Panelit Interaktiv - #StudentVoicesKosovo


  ***


  Cila është vlera e edukimit universitar në Kosovë?

  RRUGA DREJT SUKSESIT APO RRUGICË QORRE

   

  26 MARS 2019

   

  DISKUTIM I PANELIT INTERAKTIV

   

  Bashkohuni me ne dhe diskutoni me përfaqësuesit e sektorit privat, stafin e universitetit, eksperetët e arsimit, studentët dhe të tjerërt!

   

  Të martën, 26 mars 2019
  Ora:14:00h - 16:00h 
  Vendi: Biblioteka Qendrore
  Adresa: Rr. Eqrem Çabej, 10 000, Prishtinë

   

  #StudentVoicesKosovo

   Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27282930311
2345 678
9101112131415
161718 19 202122
23242526272829
30123456