Rreth "Panairit Nacional të Punës dhe Karrierës 2020".

   

    Rreth"Panairit Nacional të Punës dhe Karrierës 2020".

   

  NJOFTIM


  PANAIRI NACIONAL I PUNËS DHE KARRIERËS 2020

   

  Datë: 25 nëntor 2020

  Ora: 09:00 - 16:00

  Nëhttp://virtual.kosovafair.com/

   

   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28 29 3031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567