Rezultatet preliminare ne drejtimet perkatese te FSHMN

 

 Orari i provimeve për afatin e Shtatotorit

Departamenti i Biologjisë

Më shumë

 • Paraqitja e provimeve të afatit të shtatorit  Njoftim


  Njoftohen studentët e Fakultetit të Shkencave Matematikë Natyrore, të nivelit të studimeve bachelor dhe master, se mund të paraqesin provimet për af...

  Më shumë
 • Lajmet 593 deri 600 (prej 670)
   |<  <  71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  28 29301 2 3 4
  56 78 91011
  1213 1415161718
  19 20 21 22232425
  2627282930311
  2345678