Rezultatet preliminare ne drejtimet perkatese te FSHMN

 

 Orari i provimeve për afatin e Shtatotorit

Departamenti i Biologjisë

Më shumë

 • Paraqitja e provimeve të afatit të shtatorit  Njoftim


  Njoftohen studentët e Fakultetit të Shkencave Matematikë Natyrore, të nivelit të studimeve bachelor dhe master, se mund të paraqesin provimet për af...

  Më shumë
 • Raport pas shqyrtimit të ankesave të kanidatëve për pranim në fakultet

  Raport pas shqyrtimit të ankesave të kanidatëve për pranim në fakultet (kliko)

  Më shumë
 • Lajmet 529 deri 536 (prej 605)
   |<  <  63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «shkurt»
  MaEnPrShDi
  272829 303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  2425262728291
  2345678