Personeli akademik

Prof.dr Gani Jashari
Profesor
Departamenti i Fizikës
gani.jashari@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Dr Selim Jusufi
Profesor
Departamenti i Kimisë
selim.jusufi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Dr. Tahir Arbneshi
Profesor
Departamenti i Kimisë
tahir.arbneshi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Ismet Hashani
Profesor
Departamenti i Kimisë
ismet.hashani@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Fetah Podvorica
Profesor
Departamenti i Kimisë
fetah.podvorica@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Nevzat Aliaga
Profesor
Departamenti i Kimisë
nevzat.aliaga@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Ramë Vataj
Profesor
Departamenti i Kimisë
rame.vataj@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Dr Fetah Halili
Profesor
Departamenti i Biologjisë
fetah.halili@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Isa Elezaj
Profesor
Departamenti i Kimisë
isa.elezaj@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Dr. Daut Rexhepi
Profesor
Departamenti i Biologjisë
daut.rexhepi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Enver Sherifi
Profesor
Departamenti i Biologjisë
enver.sherifi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Behxhet Mustafa
Profesor i rregullt
Departamenti i Biologjisë
behxhet.mustafa@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Ramadan Zejnullahu
Profesor
Departamenti i Matematikës
ramadan.zejnullahu@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Rexhep Gjergji
Profesor
Departamenti i Matematikës
rexhep.gjergji@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Neki Dervishi
Profesor
Departamenti i Matematikës
neki.dervishi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Faton Berisha
Profesor
Departamenti i Matematikës
faton.berisha@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.dr Muhib Lohaj
Profesor
Departamenti i Matematikës
muhib.lohaj@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr Skender Ahmetaj
Profesor
Departamenti i Fizikës
skender.ahmetaj@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr Skender Kabashi
Profesor
De
skender.kabashi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr Sadik Bekteshi
Profesor
Departamenti i Fizikës
sadik.bekteshi@uni-pr.edu
038 249 872

Pro.Dr. Qerim Selimi
Profesor
Departamenti i Biologjisë
qerim.selimi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr Sevdije Govori
Profesor
Departamenti i Kimisë
sevdije.govori@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr Naim Syla
Profesor
Departamenti i Fizikës
naim.syla@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr Ramiz Hoti
Profesor
Departamenti i Kimisë
ramiz.hoti@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Fatmir Faiku
Profesor
Departamenti i Kimisë
fatmir.faiku@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Teuta Selimi Sopa
Profesor
Departamenti i Kimisë
teuta.selimi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Fatbardh Gashi
Profesor
Departamenti i Kimisë
fatbardh.gashi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Naser Troni
Profesor
Departamenti i Kimisë
naser.troni@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Majlinda Daci
Profesor
Departamenti i Kimisë
majlinda.daci@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Musaj Paçarizi
Profesor
Departamenti i Kimisë
musaj.pacarizi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Bashkim Thaçi
Profesor
Departamenti i Kimisë
bashkim.thaqi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Fadil Millaku
Profesor
Departamenti i Biologjisë
fadil.millaku@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Qazim Pajazitaj
Profesor
Departamenti i Biologjisë
qazim.pajazitaj@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Asoc.Dr. Bardha Korça
Profesor
Departamenti i Kimisë
bardha.korca@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Abdullah Alija
Profesor
Departamenti i Biologjisë
abdullah.alija@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Ferdie Zhushi
Profesor
Departamenti i Biologjisë
ferdie.zhushi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Agim Gashi
Profesor
Departamenti i Biologjisë
agim.gashi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Hazbije Bojniku
Profesor
Departamenti i Biologjisë
hazbije.bojniku@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Idriz Vehapi
Profesor
Departamenti i Biologjisë
idriz.vehapi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Kasum Letaj
Profesor
Departamenti i Biologjisë
kasum.letaj@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Kemajl Kurteshi
Profesor
Departamenti i Biologjisë
kemajl.kurteshi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Asoc.Dr.Linda Grapci
Profesor
Departamenti i Biologjisë
linda.grapci@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Kemajl Bislimi
Profesor
Departamenti i Biologjisë
kemajl.bislimi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Ibrahim Ramadani
Profesor
Departamenti i Gjeografisë
ibrahim.ramadani@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Florim Isufi
Profesor
Departamenti i Gjeografisë
florim.isufi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Shpetim Bulliqi
Profesor
Departamenti i Gjeografisë
shpetim.bulliqi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Naim Braha
Profesor
Departamenti i Matematikës
naim.braha@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.asoc.dr. Qendrim Gashi
Profesor
Departamenti i Matematikës
qendrim.gashi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr. Makfire Sadiku
Profesor
Departamenti i Kimisë
makfire.sadiku@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr Arben Haziri
Profesor
Departamenti i Kimisë
arben.haziri@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr Skender Demaku
Profesor
Departamenti i Kimisë
skender.demaku@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass Ilir Shehu
Profesor
Departamenti i Kimisë
ilir.shehu@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass Arleta Rifati
Profesor
Departamenti i Kimisë
arleta.rifati@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr Avni Berisha
Profesor
Departamenti i Kimisë
avni.berisha@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr Elez Krasniqi
Profesor
Departamenti i Biologjisë
elez.krasniqi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr Halil Ibrahimi
Profesor
Departamenti i Biologjisë
halil.ibrahimi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr Avni Hajdari
Profesor
Departamenti i Biologjisë
avni.hajdari@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr Mimoza Dushi
Profesor
Departamenti i Gjeografisë
mimoza.dushi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr Bujar Fejzullahu
Profesor
Departamenti i Matematikës
bujar.fejzullahu@uni-pr.edu
038 249 872

Msc. Fisnik Aliaj
Asistent
Departamenti i Fizikës
fisnik.aliaj@uni-pr.edu
038 249 872

Msc. Gazmend Nafezi
Asistent
Departamenti i Fizikës
gazmend.nafezi@uni-pr.edu
038 249 872

Dr.sc Hamit Ismaili
Asistent
Departamenti i Kimisë
hamit.ismaili@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Liridon Berisha
Asistent
Departamenti i Kimisë
liridon.berisha@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Albana Veseli
Asistent
Departamenti i Kimisë
albana.veseli@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Miribane Dërmaku
Asistent
Departamenti i Kimisë
miribane.dermaku@uni-pr.edu
038 249 872

Mr.sc Albana Mehmeti
Asistent
Departamenti i Kimisë
albana.mehmeti@uni-pr.edu
038 249 872

Dr.Sc. Albert Maxhuni
Asistent
Departamenti i Kimisë
albert.maxhuni@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Arsim Maloku
Asistent
Departamenti i Kimisë
arsim.maloku@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Flamur Sopaj
Asistent
Departamenti i Kimisë
flamur.sopaj@uni-pr.edu
038 249 872

Msc. Kaltrina Jusufi
Asistent
Departamenti i Kimisë
kaltrina.jusufi@uni-pr.edu
038 249 872

Msc. Veprim Thaçi
Asistent
Departamenti i Kimisë
veprim.thaci@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Jeton Halili
Asistent
Departamenti i Kimisë
jeton.halili@uni-pr.edu
038 249 872

Msc. Nesade Mujaj
Asistent
Departamenti i Biologjisë
nesade.mujaj@uni-pr.edu
038 249 872

Dr.sc. Bekim Gashi
Asistent
Departamenti i Biologjisë
bekim.gashi@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Lulzim Millaku
Asistent
Departamenti i Biologjisë
lulzim.millaku@uni-pr.edu
038 249 872

Dr.sc Arsim Ejupi
Asistent
Departamenti i Gjeografisë
arsim.ejupi@uni-pr.edu
038 249 872

Msc. Fitim Humolli
Asistent
Departamenti i Gjeografisë
fitim.humolli@uni-pr.edu
038 249 872

Mr.sc Ramadan Limani
Ligjerues
Departamenti i Matematikës
ramadan.limani@uni-pr.edu
038 249 872

Mr.sc. Elver Bajrami
Asistent
Departamenti i Matematikës
elver.bajrami@uni-pr.edu
038 249 872

Msc. Armend Shabani
Asistent
Departamenti i Matematikës
armend.shabani@uni-pr.edu
038 249 872

Mr.sc Edmond Aliaga
Asistent
Departamenti i Matematikës
edmond.aliaga@uni-pr.edu
038 249 872

Mr.sc Kajtaz Bllaca
Asistent
Departamenti i Matematikës
kajtaz.bllaca@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Behar Baxhaku
Asistent
Departamenti i Matematikës
behar.baxhaku@uni-pr.edu
038 249 872

Msc .Eliot Bytyqi
Asistent
Departamenti i Matematikës
eliot.bytyqi@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr.Kimete Lluga
Profesor
Departamenti i Biologjisë
kimete.lluga@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Artan Berisha
Asistent
Departamenti i Matematikës
artan.berisha@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Miranda Misini
Asistente
Departamenti i Kimisë
miranda.misini@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Avni Malsiu
Asistent
Departamenti i Kimisë
avni.malsiu@uni-pr.edu
038 249 872

Msc.Gentiana Hasani
Asistente
Departamenti i Kimisë
gentiana.hasani@uni-pr.edu
038 249 872

Msc. Hamide Ibrahimi
Asistente
Departamenti i Kimisë
hamide.ibrahimi@uni-pr.edu
038 249 872

Dr.sc.Valbon Bytyqi
Asistent
Departamenti i Gjeografisë
valbon.bytyqi@uni-pr.edu
038 279 872

Msc.Naim Berisha
assistent
Departamenti i Biologjisë
naim.berisha@uni-pr.edu
038 249 872

Prof.Ass.Dr.Sefer Avdijaj
Profesor
Departamenti i Fizikës
sefer.avdiaj@uni-pr.edu
038 249 872