Personeli akademik

Prof.dr Gani Jashari
gani.jashari@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Fizikës
038 249 872

Prof.Dr Selim Jusufi
selim.jusufi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.Dr. Tahir Arbneshi
tahir.arbneshi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.dr Ismet Hashani
ismet.hashani@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.dr Fetah Podvorica
fetah.podvorica@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.dr Nevzat Aliaga
nevzat.aliaga@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.dr Ramë Vataj
rame.vataj@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.Dr Fetah Halili
fetah.halili@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.dr Isa Elezaj
isa.elezaj@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.Dr. Daut Rexhepi
daut.rexhepi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.dr Enver Sherifi
enver.sherifi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.dr Behxhet Mustafa
behxhet.mustafa@uni-pr.edu
Profesor i rregullt
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.dr Ramadan Zejnullahu
ramadan.zejnullahu@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Prof.dr Rexhep Gjergji
rexhep.gjergji@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Prof.dr Neki Dervishi
neki.dervishi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Prof.dr Faton Berisha
faton.berisha@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Prof.dr Muhib Lohaj
muhib.lohaj@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Prof.asoc.dr Skender Ahmetaj
skender.ahmetaj@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Fizikës
038 249 872

Prof.asoc.dr Skender Kabashi
skender.kabashi@uni-pr.edu
Profesor
De
038 249 872

Prof.asoc.dr Sadik Bekteshi
sadik.bekteshi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Fizikës
038 249 872

Pro.Dr. Qerim Selimi
qerim.selimi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.asoc.dr Sevdije Govori
sevdije.govori@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.asoc.dr Naim Syla
naim.syla@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Fizikës
038 249 872

Prof.asoc.dr Ramiz Hoti
ramiz.hoti@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Fatmir Faiku
fatmir.faiku@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Teuta Selimi Sopa
teuta.selimi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Fatbardh Gashi
fatbardh.gashi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Naser Troni
naser.troni@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Majlinda Daci
majlinda.daci@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Musaj Paçarizi
musaj.paqarizi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Bashkim Thaqi
bashkim.thaqi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Fadil Millaku
fadil.millaku@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Qazim Pajazitaj
qazim.pajazitaj@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.Asoc.Dr. Bardha Korça
bardha.korca@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Abdullah Alija
abdullah.alija@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Ferdie Zhushi
ferdie.zhushi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Agim Gashi
agim.gashi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Hazbije Bojniku
hazbije.bojniku@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Idriz Vehapi
idriz.vehapi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Kasum Letaj
kasum.letaj@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Kemajl Kurteshi
kemajl.kurteshi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.Asoc.Dr.Linda Grapci
linda.grapci@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Kemajl Bislimi
kemajl.bislimi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Ibrahim Ramadani
ibrahim.ramadani@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Gjeografisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Florim Isufi
florim.isufi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Gjeografisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Shpetim Bulliqi
shpetim.bulliqi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Gjeografisë
038 249 872

Prof.asoc.dr. Naim Braha
naim.braha@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Prof.asoc.dr. Qendrim Gashi
qendrim.gashi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Makfire Sadiku
makfire.sadiku@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.Ass.Dr Arben Haziri
arben.haziri@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.Ass.Dr Skender Demaku
skender.demaku@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.Ass Ilir Shehu
ilir.shehu@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.Ass Arleta Rifati
arleta.rifati@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.Ass.Dr Avni Berisha
avni.berisha@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Prof.Ass.Dr Elez Krasniqi
elez.krasniqi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.Ass.Dr Halil Ibrahimi
halil.ibrahimi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.Ass.Dr Avni Hajdari
avni.hajdari@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Prof.Ass.Dr Mimoza Dushi
mimoza.dushi@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Gjeografisë
038 249 872

Prof.Ass.Dr Bujar Fejzullahu
bujar.fejzullahu@uni-pr.edu
Profesor
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Msc. Fisnik Aliaj
fisnik.aliaj@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Fizikës
038 249 872

Msc. Gazmend Nafezi
gazmend.nafezi@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Fizikës
038 249 872

Dr.sc Hamit Ismaili
hamit.ismaili@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Msc.Liridon Berisha
liridon.berisha@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Msc.Albana Veseli
albana.veseli@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Msc.Miribane Dërmaku
miribane.dermaku@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Mr.sc Albana Mehmeti
albana.mehmeti@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Dr.Sc. Albert Maxhuni
albert.maxhuni@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Msc.Arsim Maloku
arsim.maloku@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Msc.Flamur Sopaj
flamur.sopaj@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Msc. Kaltrina Jusufi
kaltrina.jusufi@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Msc. Veprim Thaçi
veprim.thaqi@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Msc.Jeton Halili
jeton.halili@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Kimisë
038 249 872

Msc. Nesade Mujaj
nesade.mujaj@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Dr.sc. Bekim Gashi
bekim.gashi@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Msc.Lulzim Millaku
lulzim.millaku@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Biologjisë
038 249 872

Dr.sc Arsim Ejupi
arsim.ejupi@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Gjeografisë
038 249 872

Msc. Fitim Humolli
fitim.humolli@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Gjeografisë
038 249 872

Mr.sc Ramadan Limani
ramadan.limani@uni-pr.edu
Ligjerues
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Mr.sc. Elver Bajrami
elver.bajrami@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Msc. Armend Shabani
armend.shabani@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Mr.sc Edmond Aliaga
edmond.aliaga@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Mr.sc Kajtaz Bllaca
kajtaz.bllaca@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Msc.Behar Baxhaku
behar.baxhaku@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Msc.Artan Berisha
artan.berisha@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Matematikës
038 249 872

Msc .Eliot Bytyqi
eliot.bytyqi@uni-pr.edu
Asistent
Departamenti i Matematikës
038 249 872