Njoftim për mbajtjen e provime ne dep e Kimise dhe Biologjise

     Njoftim

    Njoftohen studentët e departamentit të Kimisë dhe Biologjisë se  provimet që do të mbahen nga data 4 shtator deri me datën 10 shtator, në sallat që janë ne renovim e sipër në FSHMN, do të mbahen sipas orarit të provimeve në hapësirat e Fakultetit Filozofik.


     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
3031 12 345
678 9101112
13 1415 16171819
20212223242526
27282930123
45678910