Njoftim për mbajtjen e provime ne dep e Kimise dhe Biologjise

     Njoftim

    Njoftohen studentët e departamentit të Kimisë dhe Biologjisë se  provimet që do të mbahen nga data 4 shtator deri me datën 10 shtator, në sallat që janë ne renovim e sipër në FSHMN, do të mbahen sipas orarit të provimeve në hapësirat e Fakultetit Filozofik.


     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
28 29 3031123
45 678910
1112 1314 151617
1819 2021 222324
2526272829301
2345678